Kontakt

Telefon 08 – 590 90 560
Fax 08 – 590 90 561
E-post info@nordicsprinkler.se
Order order@nordicsprinkler.se
Hemsida www.nordicsprinkler.se
Postadress Box 22
741 21 Knivsta
Leveransadress Östra Bangatan 8
195 60 Arlandastad

Företagsuppgifter

Företagsnamn Sprinkler Nordic AB
Org. nummer 556763-9405
VAT-nummer SE556763940501

Kontaktformulär

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne (obligatorisk)

Ditt meddelande

Det är vi som är Nordic Sprinkler

Försäljningschef

Benny Wallén
070 – 250 33 98
benny@nordicsprinkler.se

Order / Offerter

profilbild_annalenaAnnalena Karlsson
08 – 590 90 562
annalena@nordicsprinkler.se

Order

profilbild_kentKent Brask
08 – 590 90 568
Mob: 076 – 775 09 30
kent@nordicsprinkler.se
profilbild_magnusMagnus Lindholm
08 – 590 90 572
Mob: 070 – 289 24 10
magnus@nordicsprinkler.se

Lager

profilbild_ivarIvar Hallin – Lagerchef
08 – 590 90 563
Mob: 076 – 775 06 00
ivar@nordicsprinkler.se
Magnus Olsson
08 – 590 90 563
lagret@nordicsprinkler.se
Nicklas Andersson-Olsson
08 – 590 90 563
lagret@nordicsprinkler.se
Jan Hjort
08 – 590 90 563
lagret@nordicsprinkler.se

Transport – Egen lastbil med kran

Moa Öhman
070 – 660 09 86

Ekonomi

profilbild_petraPetra Melldén Westerberg
08 – 590 90 565
petra@nordicsprinkler.se

Teknisk chef

Anton Persson
076 – 775 04 50
anton@nordicsprinkler.se

Inköpschef

Robert Westerberg
08 – 590 90 569
Mob: 076 – 775 04 00
robert@nordicsprinkler.se

VD

Per Slagbrand
08 – 590 90 567
Mob: 076 – 775 07 59
per@nordicsprinkler.se

Karta – Hitta till Nordic Sprinkler