Kontakt

Ahlsell Sprinkler (f.d. Nordic Sprinkler)

Telefon 08 – 685 59 62
Order ordersprinkler@ahlsell.se
Hemsida www.nordicsprinkler.se
Leveransadress för lager i Märsta Östra Bangatan 8
195 60 Arlandastad

Key Account Manager

Benny Wallén
08 – 685 59 57
070 – 250 33 98
benny.wallen@ahlsell.se

Key Account Manager

Peter Antonsson
08 – 625 39 59
peter.antonsson@ahlsell.se

Order / Offerter

profilbild_annalenaAnnalena Karlsson
08 – 685 59 54
annalena.karlsson@ahlsell.se
profilbild_kentKent Brask
08 – 685 59 55
kent.brask@ahlsell.se
profilbild_magnusMagnus Lindholm
08 – 685 59 56
magnus.lindholm@ahlsell.se
profilbild_magnusÖrjan Karlsson
08 – 625 39 60
orjan.karlsson@ahlsell.se

Lager

Magnus Olsson
072 – 254 28 20
magnus.olsson@ahlsell.se
Nicklas Andersson-Olsson
072 – 254 28 20
nicklas.olsson.andersson@ahlsell.se
Jan Hjort
072 – 254 28 20
jan.hjort@ahlsell.se

Transport – Egen lastbil med kran

Alexander
070 – 660 09 86

 

Produktchef

Anton Persson
08 – 685 59 53
anton.persson@ahlsell.se

Marknadschef

Robert Westerberg
08 – 685 59 49
robert.westerberg@ahlsell.se

Segmentschef

Per Slagbrand
08 – 685 59 47
per.slagbrand@ahlsell.se

Ekonomi

profilbild_petraPetra Melldén Westerberg
08 – 590 90 565
petra@nordicsprinkler.se

Kontaktformulär

Ditt namn (obligatorisk)

Din epost (obligatorisk)

Ämne (obligatorisk)

Ditt meddelande

Karta – Hitta till Nordic Sprinkler